You are currently viewing <h1>Pierwszy taniec, jak uniknąć kompromitacji, jak go zorganizować inaczej i z pomysłem.</h1>

Pierwszy taniec, jak uniknąć kompromitacji, jak go zorganizować inaczej i z pomysłem.

  • Post author:

Organizujecie wesele – sala, dj, dekoratorka, fajerwerki i inne atrakcje. W pewnym momencie przychodzi czas na Was, kiedy musicie odegrać pierwszą rolę, by rozpocząć prawdziwą zabawę. To właśnie pierwszy taniec rozgrzewa parkiet dla gości. Kolejną atrakcją są oczepiny, ale to dopiero koło godziny 23:00, więc parkiet trzeba zapełnić dużo wcześniej.

Organizacja.

Dla jednych pierwszy taniec na weselu to nie lada wyzwanie, dla innych to pestka. Jeśli należycie do pierwszej grupy zadbajcie, by odpowiednio szybciej zapisać się do szkoły tańca. Jeśli nie macie czasu wybierzcie kursy online, dzięki nim możecie ćwiczyć o dowolnej porze dnia. 

Pierwszy taniec to atrakcja weselna. Panna młoda ma okazję pokazać w całej okazałości siebie w sukni ślubnej, makijaż oraz fryzurę, które pięknie zostaną uwiecznione przez fotografa.

To również, okazja by zademonstrować swój talent. Może zaskoczycie gości układem tanecznym w szybkim rytmie? Do Was należy decyzja w jakim klimacie i tempie zatańczycie.

Taniec na weselu

Piosenki na pierwszy taniec.

Jednak przed wyborem szkoły zdecydujcie jaką piosenkę ma zagrać dj, podczas Waszego pierwszego tańca. Jest to ważne, by wybrać odpowiedni styl. Klasyką jest walc angielski, można dobrać do niego łatwe do zapamiętania kroki, a jest przy tym efektowny. Jeśli chcecie poruszyć serce gości wybierzcie coś co powoduje ciarki jak np. głos Whitney Houston. Piosenki na pierwszy taniec są nieograniczone, to w końcu Wasze wesele, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać Czerwone gitary i zaszaleć na parkiecie. Może pomoże nasz wpisy „Dobra muzyka na weselu, co to w ogóle znaczy?”

Pierwszy taniec – propozycje.

Ustalając plan wesela. Zazwyczaj przed wejściem na salę, dj wita gości, a Wy rzucacie kieliszkami od szampana. Zajmujecie miejsca i po pierwszym posiłku zaczyna się cała impreza. Pierwszy taniec ma zatem za zadanie rozruszać wszystkich i zachęcić do zabawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować wszystko inaczej. Wystarczy, że jako piersi wkroczycie na parkiet, zaczniecie tańczyć, a w międzyczasie konferansjer poprosi resztę gości o dołączenie do Was. Możecie o tym pomyśleć wcześniej i uprzedzić świadków, którzy jako piersi zaczną tańczyć razem z Wami, co z pewnością pobudzi resztę rodziny. To świetny pomysł jeśli chcecie uniknąć skupienia na Was wzroku i szkoły tańca.

Niesamowity pokaz tańca, może być spektakularny wydarzeniem jeśli dodatkiem będą sztuczne ognie, ten pomysł jednak polecam jeśli zabawa znajduje się na świeżym powietrzu. Kolejnym pomysłem jest saksofonista grający w tle, który doda klimatu. Ogranicza Was tylko wyobraźnia.