You are currently viewing <h1>O co pytać dj-a na wesele? Aby nie dać się zaskoczyć.</h1>

O co pytać dj-a na wesele? Aby nie dać się zaskoczyć.

  • Post author:

Spośród wielu ofert znaleźliście tego wyjątkowego dj-a, który sprawdzi się na najważniejszym dniu w Waszym życiu. Jak się upewnić, że Was nie zawiedzie? O co pytać dj na wesele? Jak być dobrze przygotowanym?

Zabawy weselne.

Z pewnością byliście na niejednym weselu i widzieliście, jak dwie obce sobie osoby próbują przebić balon ocierając go o własne ciała, takich oczepin jest sporo…. Niestety… Jednak jest na to ratunek, te wstydliwe zabawy na szczęście odchodzą z mody. Mamy w ofercie coś znacznie przyjemniejszego, co zapewni wesele z klasą. Jenga, jaka to melodia, test zgodności to tylko przykłady zabaw, które zapewnią rozrywkę bez zbędnego skrępowania. Nie przesadzajcie również z ilością, ustalcie z dj-em co najbardziej będzie pasowało do Waszego stylu wesela.

Oczepiny.

Jest część wesela, która nie wyszła z mody i należy jej przebieg ustalić z dj-em, który je poprowadzi. Oczepiny, znajdują swoje miejsce podczas wesela. Nadają stylu i oryginalności, możecie wybrać niestandardowe rozwiązania, które możecie spotkać w niejednej ofercie weselnej. Do dyspozycji jest oczywiście rzucenie bukietem – niech złapie ta, która ślubu się nie boi ;).

A jeśli macie ochotę na coś nowoczesnego można przyczepić wstążki do bukietu. Wygląda to o wiele atrakcyjniej na zdjęciach, niż rzut bukietem. Do kwiatów przyczepia się wstęgi, drugi koniec każdej z nich trzyma singielka. Panna młoda w kręgu z bukietem oraz z zasłoniętymi oczami odcina kolejno wstążki – ostatnia wyjdzie wkrótce za mąż. 

Dla panów, mamy również nowoczesne oczepiny, zamiast rzucać muszką, chowamy ją do skrzyni. Panowie po kolei losują kluczyk, temu, któremu uda się otworzyć kłódkę będzie następny przy ołtarzu.

jenga weselna

Piosenki weselne.

Dj na wesele ma tą zaletę, że jest w stanie zagrać wszystko. Oczywiście najlepiej na wstępie poznać jego styl, aby pokrywał się z Waszym. Podczas rozmowy, ustalcie muzykę na pierwszy taniec i jego przebieg. Możecie stworzyć własną playlistę i przesłać ją do dj-a, który będzie przygotowany z Waszymi wybranymi utworami na weselu. 

Kolejną rzeczą o którą warto zapytać dj-a jest zaiks na wesele. Jego opłata to nie jest jego obowiązek, ale rozjaśni Wam sytuacje i podpowie jak go opłacić.

Plan wesela.

Dj weselny nie tylko puszcza muzykę, ale również dba o przebieg wesela. Wita gości, wznosi toast, prowadzi oczepiny, zapowiada tort. Zróbcie wstępną listę o której godzinie ma być atrakcja na wesele. Jednak nie trzymajcie się jej sztywno, bądźcie przygotowani, że może wystąpić niejedna “niespodzianka” i możliwe są odchylenia czasowe od planu. 

Taki plan pozwoli nie zapomnieć o niczym, a jest tego sporo. Oprócz podstawowych atrakcji na wesele, jak m.in. podziękowania dla rodziców, czy płonący dzik, możecie również uatrakcyjnić zabawę pokazem tańca, a może slajdem zdjęć z Waszego związku? Możliwości jest naprawdę wiele, uzgodnijcie wszystko podczas spotkań i nie bójcie się o nic pytać swojego dj-a na wesele.