You are currently viewing <h1>Dj na wesele – jak dokonać dobrego wyboru, aby nie popełnić żadnego błędu?</h1>

Dj na wesele – jak dokonać dobrego wyboru, aby nie popełnić żadnego błędu?

  • Post author:

Podstawowym elementem wesela jest oprawa muzyczna. Wiele par staje przed wyborem dj na wesele, który zadba o gości, aby dobrze się bawili, poprowadzi oczepiny i stworzy idealną playlistę na którą będzie miała wpływ również para młoda, która może wybrać swoje ulubione utwory. 

Jakich błędów nie popełnić przy wyborze dj na wesele i co należy wiedzieć przed spotkaniem?

Szukamy wybranka.

Tym razem nie chodzi o narzeczonego, ale o to jak szukać dj na wesele, aby nie dać się zaskoczyć. W dzisiejszych, cyfrowych czasach możliwości mamy wiele. 

Przede wszystkim internet. Nie może go zabraknąć, jest to numer jeden przy szukaniu czegokolwiek. Spotkamy się jednak z oceanem ofert. Warto zwrócić od razu uwagę na formę wizualną, która podpowiada styl danego dj. Chcemy wesele boho – szukamy dj na wesele w tym stylu, chcemy disco polo, kierujemy się tą samą zasadą. Kolory, zdjęcia, a nawet video szybko pozwolą nam wybrać fajnego dj, który zaspokoi potrzeby pary.

Kolejna cenna metoda to polecenia. A może byliście już na czyimś weselu i tak Wam się spodobał dj, że chcenie tylko jego? Idalenie!  Macie już od razu przetosowanego dj na wesele. Warto również zwrócić uwagę, że polecony dj, zazwyczaj będzie z Waszych okolic. Oczywiście dj na wesele z kujawsko-pomorskiego, przyjedzie do województwa mazowieckiego, by zagrać wesele, ale już do dolnośląskiego z większą nadwyżką cenową.

Ten jedyny.

Mamy już kilku kandydatów, ale nadal pojawią się wątpliwości i pytanie jak wybrać dj na wesele?

Wspomniany wcześniej styl. Szczególnie jeśli styl boho wesela ma być zachowany, dj na wesele, musi czuć ten klimat. Retro lampy z ciepłym oświetleniem na drewnianych nogach to jego must have.

Zajrzyjcie do playlisty dj czy zaspokoi oprawą muzyczną Wasze potrzeby podczas najważniejszego wydarzenia. Oczywiście dj weselny jest otwarty na propozycje pary młodej, ale jeśli nadajecie na tych samych falach pozytywnie Was zaskoczy.

Konferansjer. Często to dwie osoby w jednym, a czasem dwie oddzielnie. Ważne czy ta usługa jest zapewniona. Dzięki temu nie musicie szukać dodatkowej osoby do poprowadzenia zabaw na weselu.

Wątpliwości.

Przed weselem to normalne. Od tego są rozmowy. O co pytać dj na wesele?

Sprawdź 10 najczęściej zadawanych pytań przez Pary Młode.

Ustalcie oczepiny, pierwszy taniec, dowiedzcie się jakie zabawy oferuje dj na wesele. Ten ostatni punkt bardzo się zmienił na przestrzeni lat. Odchodzi się od staromodnych i krępujących zabaw podczas wesela, kiedy trzeba było pośladkami zniszczyć balon.

Nowoczesne oczepiny zabawiają gości wszystkich pokoleń, a tych starszych pozytywnie zaskakują. 

Sprzęt. Dj-e grający na tradycyjnych gramofonach, robią wrażenie. Mimo, że w tle usłyszycie idealnie zmiksowaną playlistę weselną. Sprawdź czy sprzęt jest dobrej marki, Humpter to czołówka wśród dj. 

Dj czy zespół na wesele.

Fajny dj zapewni:

  • usługę konferansjerka,
  • poprowadzi wesele (oczepiny, zabawy, pierwszy taniec, podziękowania etc.),
  • doda stylu,
  • zapewni klimat oświetleniem,
  • razem ustalicie playlistę,

Zespół zapewne również posiada ww. cechy, czym więc się wyróżnia dj na wesele? Ma nieskończoną bazę utworów i nowoczesny wygląd.

Sprawdź ofertę dj na wesele i porównaj ją, aby mieć pewność dobrego wyboru.