You are currently viewing <h1>Dj na wesele – jak dokonać dobrego wyboru, aby nie popełnić żadnego błędu?</h1>

Dj na wesele – jak dokonać dobrego wyboru, aby nie popełnić żadnego błędu?

  • Post author:

Podstawowym elementem wesela jest oprawa muzyczna. Wiele par staje przed wyborem dj-a na wesele, który spełnił ich oczekiwania. Sprawi, że goście będą się dobrze bawić, poprowadzi oczepiny i stworzy idealną playlistę, na którą będzie miała wpływ również para młoda. 

Jakich błędów nie popełnić przy wyborze dj-a i co należy wiedzieć przed spotkaniem?

Szukamy wybranka.

Tym razem nie chodzi o narzeczonego, ale o to jak szukać dj na wesele, aby nie dać się zaskoczyć. W dzisiejszych, cyfrowych czasach możliwości mamy wiele. 

Przede wszystkim internet. Nie może go zabraknąć, jest to numer jeden przy szukaniu czegokolwiek. Spotkamy się jednak z oceanem ofert. Warto zwrócić od razu uwagę na formę wizualną, która podpowiada styl danego dj-a. Chcemy wesele boho – szukamy dj na wesele w tym stylu, chcemy disco polo, kierujemy się tą samą zasadą. Kolory, zdjęcia, a nawet video szybko pozwolą nam wybrać fajnego dj, który zaspokoi potrzeby pary.

Kolejna cenna metoda to polecenia. Warto również zwrócić uwagę, że taka osoba będzie zazwyczaj z Waszych okolic. Oczywiście dj z kujawsko-pomorskiego, przyjedzie do województwa mazowieckiego, by zagrać wesele, ale już do dolnośląskiego z większą nadwyżką cenową.

A może byliście już na czyimś weselu i tak Wam się spodobał dj, że chcenie tylko jego? Idealnie!  Znacie jego styl prowadzenia, temperament i muzykę. Taka osoba nie zaskoczy Was nie miłą niespodzianką, będziecie mogli być, więc spokojni o obsługę imprezy.

Ten jedyny.

Mamy już kilku kandydatów, ale nadal pojawią się wątpliwości i pytanie jak wybrać dj-a na wesele?

Wspomniany wcześniej styl – szczególnie jeśli jest to boho, dj na wesele, musi czuć ten klimat. Retro lampy z ciepłym oświetleniem na drewnianych nogach to jego must have. Niebanalna muzyka, podczas przerw w zwolnionym tempie, doda nastroju przystrojonej sali. Dopełnieniem będą oczepiny, które co prawda nie trwają długo, ale są punktem kulminacyjnym wesela. Ważne, aby były z klasą. Odchodzi się już od krępujących zabaw z balonami, zamiast tego w ofercie znajdziecie nowoczesne odczepienie muszki czy rzut bukietem.

Zajrzyjcie do playlisty dj-a czy trafia w Wasz gust. Powinna być na stronie, jeśli nie zapytajcie o nią. Pamietające, że wesele jest nie tylko dla Was ale i dla gości. Często muzyka jest mieszana, tak aby każdy był zadowolony. Oczywiście dj weselny jest otwarty na propozycje pary młodej, ale jeśli nadajecie na tych samych falach pozytywnie Was zaskoczy. Również podczas spotkania uzgodnijcie tą kwestię. Często jest możliwość stworzenia własnej listy utworów i wysłania jej dj-owi, aby mógł zmiksować Wasza ulubione kawałki na weselu.

Konferansjer.

Często to dwie osoby w jednym, a czasem dwie oddzielnie. Ważne czy ta usługa jest zapewniona. Dzięki temu nie musicie szukać osobnego konferansjera do prowadzenia zabaw na weselu. Taka osoba dba o klimat wesela, musi być wyluzowana i z dowcipem, aby zapewnić dobra zabawę.

Wątpliwości.

Przed weselem to normalne. Od tego są rozmowy. O co pytać dj na wesele?

Sprawdź 10 najczęściej zadawanych pytań przez Pary Młode.

Ustalcie pierwszy taniec, oczepiny, dowiedzcie się jakie oferuje zabawy i je wspólnie wybierzcie, aby nie było za dużo ani za mało, gości nie można tym zmęczyć. Pierwszy punkt również się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli nie jesteście zawodowymi tancerzami i nie macie ochoty na kurs pierwszego tańca na ostatnie chwile przed weselem, nie martwcie się, na to też jest rozwiązanie. Całe szczęście nadeszły dobre czasy i nie trzeba się martwić, że nie zaspokoi się tradycyjni weselnych.

Również nowoczesne oczepiny zabawiają gości wszystkich pokoleń, a tych starszych pozytywnie zaskakują. 

Dj czy zespół na wesele.

Fajny dj zapewni:

  • usługę konferansjerka,
  • poprowadzi wesele (oczepiny, zabawy, pierwszy taniec, podziękowania etc.),
  • doda stylu,
  • zapewni klimat oświetleniem,
  • razem ustalicie playlistę,

Zespół zapewne również posiada ww. cechy, czym więc się wyróżnia dj na wesele? Ma nieskończoną bazę utworów i nowoczesny wygląd. Z nim dogadasz się na każdy styl muzyki, nie zaskoczy go mocny rock czy reggae, na swoim weselu możesz usłyszeć to na co masz ochotę.

Sprzęt.

Dj-e grający na tradycyjnych gramofonach, robią wrażenie. Mimo, że w tle usłyszycie idealnie zmiksowaną playlistę weselną. Sprawdź czy sprzęt jest dobrej marki, Humpter to czołówka wśród dj. 

Stanowisko dj-a podczas wesela